Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürettiklerimiz Destek Bayilik Referanslar İletişim Ana Sayfa
 

  Firma Girişi
Kullanıcı Adı :
Parola :
   
 
Mobil Uygulama
 MOBİL  UYGULAMALAR

Mobil cihazlar taşınabilir yapısı ve kullanışlılığı nedeniyle  projelerimiz için önemli ekipmanlardır. tek başına sınırlı donanıma sahip olmasına rağmen iletişim köprüsü ( wireless, bluetooth, gprs, vb. ) ile sunucu kaynaklarına entegre edildiğinde bir çok alanda çözüm sunmaktadır.  Buda ancak doğru yapılandırma ve doğru uygulama ile mümkün olabilir.

İpekyolu : Windows mobile, Windows ce, java, symbian gibi platformlarda özel mobil uygulamalar geliştirmektedir

Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz

1        Envanter yönetimi ve depo uygulamaları 

Depoya gelen ürünlerin mobil cihazlarla (pda) barkod okutularak girişleri (stoğa alınması) araçlara sevk edilmesi , sayım işlemleri vb. gibi organizasyonların  eş zamanlı ve hızlı yapılmasına olanak sağlar. Kablosuz altyapı ile sisteme entegre edilerek stok takibi açısından anında kontrol sağlanmaktadır.

2        Saha içi satış sipariş ve servis takibi

İşletmelerin saha içinde yapmış olduğu satış, sipariş ve dağıtım sistemini organize etmektedir. Sistem online ve ofline çalışabilmektedir.

            Sipariş alımı, faturalama, tahsilat gibi bir çok işlemin müşterinin yerinde yapılabilmesi  işletme maliyetleri ve kontrol açısından çok büyük avantaj sağlamaktadır.

3        Akademik kurumlara özel çözümler

Öğrenci  takibi , sınav, not, devamsızlık vb gibi . işlemlerin   anında yapılabilmesine olanak sağlar. Örneğin öğretmen derse girdiğinde pda cihazına kurmuş olduğumuz program sayesinde devamsızlık ve notları girebilir ve bu bilgiler velinin cep telefonuna mesaj olarak anında gönderilebilir, sisteme bağlı olarak derslere ve konulara göre sınav uygulamaları yapılabilir.

4        Java uyumlu mobil telefon uygulamaları

Parakende satış sipariş işlemleri için adrese teslim çözümler sunmaktadır.

Üyelik gerektiren adrese dayalı ve müşteri odaklı siparişlerin dağıtım ve organizasyonları için geliştirdiğimiz uygulamalardır.. Online sipariş izleme, anlık rapor ve analizler sipariş dağıtım işlemlerinin hızlı ve kontrollü olmasını sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için...


Bu Döküman Size Yardımcı Oldumu ?

   Kaydet

Yorumlar


Yeni Yorum


Ad Soyad


Firma


E-Posta Adresi


Telefon No


Yorum

Copyright © 2009