Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürettiklerimiz Destek Bayilik Referanslar İletişim Ana Sayfa
 

  Firma Girişi
Kullanıcı Adı :
Parola :
   
 
Eksperium mobile
Mobil Ekspertiz

Mobil Ekspertiz :

Eksperlerin ekspertiz işlemlerini ofisle bağlantılı olarak mobil altyapısı ile anında gerçekleştirebileceği online veya ofline çalışabilen özel bir uygulamadır. Ekspertiz aşamasından sonra aktarım otomatik olarak gerçekleştirilir ve aktarıldığında ofisteki dosya sorumlusuna uyarı mesajı gider.bu aşamadan sonra dosya ekspertizi yapılmış olarak sisteme kayıt olur ve resim evraklarla birlikte otomatik arşivlenir.

Nasıl Kullanılır ?
 • Öncelikle Sigorta şirketinden gelen hasar ihbarları eksperium programına aktarılır. ihbarlar dosyaları ekspere, ekspertiz yapılacak yerin bölgesine göre istenilen kriterlerde kaydedilebilir. ekspertiz yeri hakkında notlar,yol tarifi vb. kayıtlar önceden yazılarak kayıt işlemi yapılır.

 • Eksperium Ofis takip sistemiyle entegre çalışan mobil ekspertiz işleminde kaydedilen ihbarlar kullanılacak cihazın ekranında otomatik online olarak liste şeklinde ihbar tarihine göre ayrı ayrı görüntülenir.

 • Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip ekranda ihbar dosyalarının üzerine tıklayarak detayı görüntülenir. bu aşamadan sonra aynı zamanda fotoğraf çekme özelliği olan cihazla hasar resimleri çekilir. gerek ses kaydı ile gerekse dokunmatik klavye ile notlar alanabilir, ayrıca dosyaya ek olarak evrak resimleri de çekilebilir ve dosyanın ekspertiz süreci kaydedilmiş olur.

 • Dosya bazında yapılan (resimler,evraklar, alınan notlar ses kayıtları vb.)işlemler ofisteki ana bilgisayara online olarak aktarılır. ekspertizi yapılan dosyalar ekrandan otomatik olarak düşer ve ekspertiz yapılanlar bölümünde görüntülenir.

 • Sistem gerek online gerekse ofline olarak çalıştırılabilir ve internetin kesildiği zamanlarda dahi sistemde çevrim içi işlem yapılabilir. istenirse eğer ofiste wifi bağlantısı üzerinden toplu aktarım yapılabilir.

Ekspertiz süreçlerini cebinizden yönetin

.........Daha kolay ve Daha hızlı ...........

 

 

Mobil cihaz özelliği :

Mobil eksperium için kullanacağımız cihazlar aynı zamanda fotoğraf çekim kalitesi yüksek ve 3g mobil internet özelliğine sahiptir. Android  işletim sistemiyle çalışan tüm aygıtlarla uyumlu çalışmaktadır. . uygulama aynı zamanda tablet pc ile çalıştırılabilir. Yukarıda resmi bulunan cihaz, marka ve modeli ( samsung galaxy camera ) olup sistemde tavsiye edilen cihazlardan biridir. Profosyonel çekim yapılabilen ve aynı zamanda 3g özelliği olan cihaz kullanım ve performans açısından ideal tercih olacaktır.

 

OFİSTE SİSTEME BAĞLI İŞ AKIŞ ŞEMASI

Avantajları nelerdir ?
 1. Ekspertiz yerlerine ( bölgelerine, mesafelerine ) göre otomatik olarak ziyaret planı sunar
 2. Eksperin ofisle olan iletişimini anlık sağladığından ayrıca telefon trafiğine gerek kalmaz
 3. Birden fazla eksper çalışan ofisler için ihbarları eksperlere göre ekranında otomatik görüntüleyerek saha içindeki Koordinasyonu gerçekleştirmiş olur.
 4. Ekspertize gidilen ve tekrar gidilecek olan dosyaların otomatik olarak takibini sağlar
 5. Ekspertiz aşamasında çekilen resimler alınan evraklar ve notlar otomatik olarak dosya bazında arşivlendiğinden eksper ofiste ayrıca evraksal işlemlerle vakit kaybetmez
 6. Ekspertizi yapılan dosya ofisteki dosya sorumlusunun ekranına otomatik mesaj gönderdiğin den ekspertizi yapılan dosyaların kontrolü ve varsa eksikleri otomatik izlenmiş olur.
 7. Tüm bu işlemler aynı zamanda ofisteki iş yükünü de olumlu yönde etkilemektedir.

Ayrıntılı Bilgi ve örnek uygulamalarımız için


Bu Döküman Size Yardımcı Oldumu ?

   Kaydet

Yorumlar

Mustafa AYGÜL
İpekyolu Yazılım Ltd. Şti.
Merhaba Mobil eksperium sistemi hakkında yorumlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz Teşekkürler.


Mustafa AYGÜL
İpekyolu Yazılım Ltd. Şti.
Ekspertiz işlemleri ile ilgili tasarladığımız mobil eksperium sistemi yazılım ve platform olarak yenilenmiştir.


Ersin DEMiR
Mobil Ekspertiz
Merhaba mustafa bey. Mobil ekspetiz uygulamasını android versiyonu çıkmış sanırım. Uzaktanda olsa tanıtımını yaparsanız seviniriz. Teşekkürler. Android Ekpsertiz
01.10.2013


Yeni Yorum


Ad Soyad


Firma


E-Posta Adresi


Telefon No


Yorum

Copyright © 2009