Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürettiklerimiz Destek Bayilik Referanslar İletişim Ana Sayfa
 

  Firma Girişi
Kullanıcı Adı :
Parola :
   
 
Ürettiklerimiz
Sizlerle birlikte tasarladık ve
  Sizlerle birlikte tasarladık ve Sizlere Özel Gelistirmeye Devam Ediyoruz..
  • Eksperium ; Tüm Ekspertiz firmaları ve Eksperlerin iş akışının elektronik ortamda takibi ve yönetimi için geliştirilmiş kapsamlı bir uygulamadır.

  • Ofis ve saha ortamında en uygun çözümleri içinde barındıran Eksperium uygulamaları Oto kaza, Yangın ve diğer branşlar için ayrı ayrı tasarlanmıştır.

  • Uzun süren çalışmalarla çok iyi analiz edilerek hazırlanmış eksperium projemiz, bir çok firmada yaygın olarak kullanılmaktadır.

  • Ekonomik fiyat avantajları ile Her firmanın temin edebileceği düzeyde satışa sunulmuştur.

 

Elektronik İş Takibinde Gelinen Son Nokta..

Amaç kendi bünyenizde bir otokontrol sistemi sağlamaksa.. Eksperium Çözümü sizlere en son teknoloji ile sunmaktadır.

Aşağıdaki uygulamaların üzerine tıklayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Ofis Takip

 
   

Sesli yanıt sistemi

Mobil Ekspertiz

 

Web Sitesi

 
     

Edindiğimiz tecrübeyle bu sektörde karşılaşılan sorunları ve çözümlerini yakından takip ediyoruz. konuya dışarıdan bakan değil hakim olan bir ekibiz.  bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı eksperium çözüm paketi olarak sizlere sunmaktayız.

 

Eksperium Çözüm paketi..

Ofis takip

Ofis içerisinde otokontrol sistemi Sağlayabilir, tüm dosya işlemlerinizi kendi bünyenizde gerçek zamanlı takip edebilirsiniz. etkin raporlama özelliği ile iş akışına yönelik istenilen raporu alabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi

Sistem Dosyanızın durumunu hakkında (eksik evrak tramer sonucu,dosyanızın son durumu vb. ) bilgileri sesli olarak telefonla arayan kişiye otomatik aktarmaktadır.. bu sayede telefon trafiğini azaltarak ofisinizde verimliliği arttırabilirsiniz.

Mobil Ekspertiz

Ekspertiz işlemlerinizin mobile cihaz üzerinden online olarak gerçekleştirilmesini sağlar, Çekilen resim, evrak veya ses kayıtlarını otomatik olarak ofisteki server'a aktarır.

Web sitesi ( Web sorgulama )

Eksperium çözüm paketine bağlı olarak aynı zamanda firmanıza kurumsal bir web sayfası hazırlanmaktadır. bu web sayfası içerisinde dosyalarınızın durumunu internetten sorgulatabilir eksik evrakları otomatik olarak yükletebilirsiniz

 

Telefon trafiğine devrim yaratan çözüm.. .

Şüphesiz her ofiste Telefon trafiği günlük iş akışını etkileyen en büyük faktörlerdendir. rapor yazmakla görevli personel dosyalar hakkında gelen benzer soruların cevabını telefonda arayan bir çok kişiye ayrı ayrı aktarmaktadır.. bu durum personelin zamanını olumsuz yönde etkilemekle birlikte dikkatini dağıtarak iş performansını da düşürmektedir.

eksperium, otomatik bilgi akışı sistemi ile eksper ofislerindeki bu sorunu aşmanıza yardımcı olmaktadır. sistemin çalışma yöntemi telefonda bilgi vermek yerine programa kaydedilmiş olan cevapların sistem üzerinden otomatik aktarılmasıdır.

Aşağıda bilgi akış şeması bulunan eksperium uygulamalarının amacı iletişimi otomatik hale getirip verimliliği maksimum düzeyde arttırmaktır.

Ayrıntılı Bilgi ve örnek uygulamalarımız içinCopyright © 2009